Indywidualne programy warsztatów z globalnego czytania

Program warsztatów z globalnego czytania, który opiera się na stałym schemacie jest mniej produktywny. Nasze doświadczenie potwierdza, że najlepsze efekty pracy z nauczycielami, pedagogami i rodzicami przynoszą warsztaty, które profilujemy pod kątem ich podopiecznych, czyli konkretnych przypadków dzieci o określonych ograniczeniach lub predyspozycjach.

Właśnie dlatego podkreślamy, że to Ty decydujesz o szczegółach każdego programu warsztatów, z których chcesz skorzystać. Oczywiście my służymy Ci naszą wiedzą w ustaleniu jego składowych, jednak ostateczna decyzja należy do Ciebie.

Więcej informacji o indywidualnych programach warsztatów z globalnego czytania podajemy w nowo powstałym dziale naszego serwisu internetowego pt.: Indywidualne programy warsztatów z globalnego czytania. Na razie znajdują się w nim trzy artykuły dotyczące interesującej Cię usługi, jednak już wkrótce pojawią się kolejne, o czym Cię poinformujemy w dziale aktualności.

Aktualności
filmy_slider

Lekcja języka angielskiego przygotowana przez rodzica w programie BilinguAll®, który umożliwia szybkie tworzenie i edytowanie ciekawych lekcji, dostosowanych do potrzeb dziecka.

Oglądaj

Małe dzieci uczą się czytać równie łatwo, jak uczą się mówić. Wystarczy pokazywać im wyrazy i bawić się z nimi w układanie wyrażeń i zdań.

Oglądaj

Ala zaczęła czytać w wieku trzech lat. Zobacz jak rozwinęła w sobie tę umiejętność mając pięć lat.

Oglądaj

Mama ze Słowenii uczy córkę czytania po polsku. Na potrzeby filmów zestawy po pięć kart zostały pokazane bez zalecanej przerwy.

Oglądaj

Film o specyfice uczenia polskich dzieci za granicą, o wyzwaniach z jakimi zmagają się polskie szkoły w Szkocji.

Oglądaj

Metoda czytania globalnego stosowana jest z powodzeniem przez rodziców, jak i nauczycieli. Doskonale rozwija nie tylko umiejętność czytania ale również szeroko rozumiany potencjał intelektualny i ścieżkę wzrokową małych dzieci.

Oglądaj