Indywidualne programy warsztatów z globalnego czytania

Program warsztatów z globalnego czytania, który opiera się na stałym schemacie jest mniej produktywny. Nasze doświadczenie potwierdza, że najlepsze efekty pracy z nauczycielami, pedagogami i rodzicami przynoszą warsztaty, które profilujemy pod kątem ich podopiecznych, czyli konkretnych przypadków dzieci o określonych ograniczeniach lub predyspozycjach.

Właśnie dlatego podkreślamy, że to Ty decydujesz o szczegółach każdego programu warsztatów, z których chcesz skorzystać. Oczywiście my służymy Ci naszą wiedzą w ustaleniu jego składowych, jednak ostateczna decyzja należy do Ciebie.

Więcej informacji o indywidualnych programach warsztatów z globalnego czytania podajemy w nowo powstałym dziale naszego serwisu internetowego pt.: Indywidualne programy warsztatów z globalnego czytania. Na razie znajdują się w nim trzy artykuły dotyczące interesującej Cię usługi, jednak już wkrótce pojawią się kolejne, o czym Cię poinformujemy w dziale aktualności.