Skontaktuj się z Nami

Zakładkę Kontakt zbudowaliśmy w sposób, który ułatwi Ci dotarcie do odpowiedniej osoby, tak byś zdobył konkretne informacje, jakimi możesz być zainteresowany.

Monika Nizioł

Konsultant merytoryczny

  • Telefon: +48 535 535 330
  • e-Mail: monika.niziol@gmail.com
Chętnie odpowiem na Twoje pytania dotyczące kwestii merytorycznych i technicznych, wynikających z nauki czytania globalnego w języku polskim i języku angielskim, przy użyciu dostarczanych przez nas pomocy dydaktycznych.

Maciej Celewicz

Organizator szkoleń

  • e-Mail: mcelewicz@gmail.com

Udzielam szczegółowych informacji na temat części organizacyjnej naszych szkoleń grupowych dla rodziców, nauczycieli, pedagogów i logopedów. Pomagam w ustalaniu ich terminu, lokalizacji i zakresu tematycznego.

filmy_slider

Lekcja języka angielskiego przygotowana przez rodzica w programie BilinguAll®, który umożliwia szybkie tworzenie i edytowanie ciekawych lekcji, dostosowanych do potrzeb dziecka.

Oglądaj

Małe dzieci uczą się czytać równie łatwo, jak uczą się mówić. Wystarczy pokazywać im wyrazy i bawić się z nimi w układanie wyrażeń i zdań.

Oglądaj

Ala zaczęła czytać w wieku trzech lat. Zobacz jak rozwinęła w sobie tę umiejętność mając pięć lat.

Oglądaj

Mama ze Słowenii uczy córkę czytania po polsku. Na potrzeby filmów zestawy po pięć kart zostały pokazane bez zalecanej przerwy.

Oglądaj

Film o specyfice uczenia polskich dzieci za granicą, o wyzwaniach z jakimi zmagają się polskie szkoły w Szkocji.

Oglądaj

Metoda czytania globalnego stosowana jest z powodzeniem przez rodziców, jak i nauczycieli. Doskonale rozwija nie tylko umiejętność czytania ale również szeroko rozumiany potencjał intelektualny i ścieżkę wzrokową małych dzieci.

Oglądaj