Nota prawna

Łącząc się z serwisem internetowym Szkoły Talentów i przeglądając jego zawartość, akceptujesz warunki i zastrzeżenia zawarte w tej nocie prawnej, polityce prywatności i polityce prywatności cookies.

Znaki handlowe, loga

Strony internetowe mogą zawierać znaki handlowe, loga partnerów, klientów, produktów, procesów. Nie udzielamy żadnych praw do korzystania z wyżej wymienionych elementów.

Wizerunek serwisu

Wizerunek serwisu Szkoły Talentów jest objęty prawem autorskim.

Treści serwisu

Wszystkie treści serwisu internetowego są autorstwem Szkoły Talentów. Zastrzegamy sobie prawa autorskie i inne prawa własności zawarte we wszystkich treściach serwisu internetowego Szkoły Talentów. W szczególności nie wolno rozprowadzać, zmieniać, przekazywać, przesyłać i wykorzystywać zawartości serwisu internetowego do użytku publicznego w celach komercyjnych.

Zawarte treści serwisu internetowego Szkoły Talentów należy traktować jako pomoc w podejmowaniu decyzji o skorzystaniu z naszej oferty. Wszystkie treści znajdujące się na serwisie internetowym są aktualne.

Materiały graficzne i materiały wideo serwisu internetowego

Wszystkie zamieszczone w serwisie internetowym materiały graficzne oraz materiały wideo, w tym zdjęcia i filmy, są objęte prawami autorskimi. Nie wolno ich zmieniać, kopiować oraz przetwarzać ani wykorzystywać do użytku publicznego w celach niekomercyjnych i komercyjnych bez zgody autorów.

Zastrzegamy sobie prawo w przyszłości do zmiany/rozszerzenia zapisów noty prawnej. Informacja o tym fakcie pojawi się na stronach serwisu internetowego Szkoły Talentów.

filmy_slider

Lekcja języka angielskiego przygotowana przez rodzica w programie BilinguAll®, który umożliwia szybkie tworzenie i edytowanie ciekawych lekcji, dostosowanych do potrzeb dziecka.

Oglądaj

Małe dzieci uczą się czytać równie łatwo, jak uczą się mówić. Wystarczy pokazywać im wyrazy i bawić się z nimi w układanie wyrażeń i zdań.

Oglądaj

Ala zaczęła czytać w wieku trzech lat. Zobacz jak rozwinęła w sobie tę umiejętność mając pięć lat.

Oglądaj

Mama ze Słowenii uczy córkę czytania po polsku. Na potrzeby filmów zestawy po pięć kart zostały pokazane bez zalecanej przerwy.

Oglądaj

Film o specyfice uczenia polskich dzieci za granicą, o wyzwaniach z jakimi zmagają się polskie szkoły w Szkocji.

Oglądaj

Metoda czytania globalnego stosowana jest z powodzeniem przez rodziców, jak i nauczycieli. Doskonale rozwija nie tylko umiejętność czytania ale również szeroko rozumiany potencjał intelektualny i ścieżkę wzrokową małych dzieci.

Oglądaj