Nota prawna

Znaki handlowe, loga

Strony internetowe mogą zawierać znaki handlowe, loga partnerów, klientów, produktów, procesów. Nie udzielamy żadnych praw do korzystania z wyżej wymienionych elementów.

Wizerunek serwisu

Wizerunek serwisu Szkoły Talentów jest objęty prawem autorskim.

Treści serwisu

Wszystkie treści serwisu internetowego są autorstwem Szkoły Talentów. Zastrzegamy sobie prawa autorskie i inne prawa własności zawarte we wszystkich treściach serwisu internetowego Szkoły Talentów. W szczególności nie wolno rozprowadzać, zmieniać, przekazywać, przesyłać i wykorzystywać zawartości serwisu internetowego do użytku publicznego w celach komercyjnych.

Zawarte treści serwisu internetowego Szkoły Talentów należy traktować jako pomoc w podejmowaniu decyzji o skorzystaniu z naszej oferty. Wszystkie treści znajdujące się na serwisie internetowym są aktualne.

Materiały graficzne i materiały wideo serwisu internetowego

Wszystkie zamieszczone w serwisie internetowym materiały graficzne oraz materiały wideo, w tym zdjęcia i filmy, są objęte prawami autorskimi. Nie wolno ich zmieniać, kopiować oraz przetwarzać ani wykorzystywać do użytku publicznego w celach niekomercyjnych i komercyjnych bez zgody autorów.

Zastrzegamy sobie prawo w przyszłości do zmiany/rozszerzenia zapisów noty prawnej. Informacja o tym fakcie pojawi się na stronach serwisu internetowego Szkoły Talentów.