Rozpoczęliśmy udźwiękowienie książek do nauki języka angielskiego

Ebooki z serii BilinguAll® za dwa tygodnie będą miały ścieżkę dźwiękową. Projekt nauki języka angielskiego za pomocą naszych książek wzbudził zainteresowanie lektorki Rachel Boot z Wielkiej Brytanii. Ogromnie się z tego cieszymy, gdyż Rachel jest absolutną profesjonalistką. Pracowała m.in. przy udźwiękowieniu filmowej produkcji słynnych "Opowieści z Narnii", "Robin Hooda", "Jamesa Bonda" ("Quantum of Solace") i "Sherlocka Holmesa" ("A Game of Shadows").

Jej wspaniale brzmiący głos będzie z pewnością cieszył nie tylko dzieci. Zresztą chętnie udostępniamy próbki naszych wspólnych prac nad nagraniami w postaci plików audio dostępnych pod artykułem.

Już wkrótce planujemy przeprowadzenie i opublikowanie wywiadu z Rachel, w którym zapytamy między innymi oto:

• dlaczego zdecydowała się na udział w naszym projekcie i co ją w nim zaciekawiło?
  • z jakimi produkcjami miała do czynienia w swojej dotychczasowej karierze zawodowej?
  • czy woli pracować nad udźwiękowieniem filmów i książek dla dzieci czy dla dorosłych?
  • co sprawia jej większą radość – praca dla dzieci czy dla dorosłych?
  • co najbardziej utkwiło w jej pamięci podczas pracy nad udźwiękowieniem filmu "Opowieści z Narnii"?

Próbki głosu Rachel Boot w formacie wav: