Pierwsze efekty prac studentów wspierających projekt BilinguAll

Naszym celem jest stworzenie spójnej warstwy graficznej do lekcji językowych w aplikacji BilinguAll.

Pierwszym etapem było wzajemne poznanie się i ustalenie zasad współpracy. Potem podzieliliśmy zadania w ramach 7-osobowego zespołu. Uwzględniliśmy predyspozycje każdego z ilustratorów i w ten sposób powstały trzy podzespoły odpowiedzialne za szkice do tematycznie uporządkowanych haseł.

• Kamila Franke i Dominika Wesołowska ilustrują hasła związane z rodziną oraz papugą i kotem.
  • Agata Pocheć i Krzysztof Bucior tworzą szkice przedmiotów i zwierząt.
  • Beata Banach i Justyna Piekarz zajmują się dodatkowymi ilustracjami osób i czasowników a także kolorowaniem szkiców.
  • Katarzyna Sienkiewicz jest odpowiedzialna za kolorowanie i fakturę ilustracji.

Drugi etap to tworzenie koncepcji ilustracji. Tutaj powstają m.in. bohaterowie którzy będą towarzyszyć dzieciom podczas nauki – mama, tata, siostra, brat oraz papuga i kot. Efekt to pierwsze czarno-białe szkice, które po naszej korekcie są skanowane i przygotowywane do kolorowania. Trzecim etapem będzie dodawanie koloru i faktury. Chcemy by ilustracje były atrakcyjne dla dzieci oraz prezentowały wysoką wartość artystyczną. Dzięki temu dzieci będą miały okazję, oprócz nauki języka angielskiego, obcować z pięknymi, pobudzającymi wyobraźnię ilustracjami.

Wiedza atrakcyjnie podana, będzie sama wchodzić do głowy :)

Grafika 1 Grafika 2 Grafika 3 Grafika 4
Grafika 5 Grafika 6 Grafika 7 Grafika 8