Wyniki konkursu "Globalne Oczytanie"!

Wybór jak zwykle był trudny. Poziom artystyczny książeczek był bardzo wysoki a historie niezwykle oryginalne i zabawne. Po burzliwych dyskusjach jury postanowiło przyznać ex aequo dwa drugie i dwa trzecie miejsca

Oto lista nagrodzonych osób:

• I miejsce - "Listek Lasio", Ignaś Malec (wiek: 4,5 roku) - za piękną i pouczającą historię, interesującą technikę plastyczną oraz duże zaangażowanie Ignasia w proces twórczy. Ignaś odkrył swój talent ilustratora i założył nawet własne domowe wydawnictwo.
  • II miejsce - "Olbrzym", Julian i Jacek Sawińscy (wiek: 8 i 6 lat) - za niskrępowaną wybraźnię i historię pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji oraz poczucie humoru.
  • II miejsce - "Od słowa do słowa", Natasza Balter (wiek: 6 lat) - za talent pisarski niczym u Jana Brzechwy oraz urocze ilustracje wiejskiej zagrody.
  • III miejsce - "Bzdurki z chmurki", Małgosia i Wiktoria Miszczak (wiek: 4 i 8 lat) - za piękne ilustracje i ładnie skomponowany, zabawny tekst.
  • III miejsce - "Ela nad morzem", Elena Pasquariello (wiek: 6 lat) - za barwne ilustracje podwodnego świata i ciepłą wakacyjną historię.

Nagrody oraz dyplomy wyślemy wkrótce a dla każdego uczestnika konkursu "Czas Dzieci" wyśle nagrody pocieszenia w postaci książek.

Dziękujemy za udział w konkursie i cieszymy się, że spotkał się z tak dużym zainteresowaniem.

- Zespół Szkoły Talentów -

Możesz się zapoznać z książeczką wyróżnioną pierwszą nagrodą czytając artykuł: Mama 4,5-letniego Ignasia o pracy nadesłanej na nasz konkurs