Bezpłatne konsultacje indywidualne z zestawów “Umiem Czytać” dla rodziców i nauczycieli

Nauka czytania dzieci metodą globalną przy pomocy zestawów „Umiem Czytać” nie jest skomplikowana. Zdarza się jednak, że w trakcie sesji napotykasz na różne trudności, które mogą powodować ograniczone efekty Twoich starań. Zachęcamy Cię więc do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczeń w trakcie bezpłatnych konsultacji indywidualnych.

Dlaczego warto korzystać z bezpłatnych konsultacji Szkoły Talentów?

Być może, pomimo dokładnego zapoznania się z instrukcją stosowania kart i książek dołączoną do zestawów „Umiem Czytać”, nadal stawiasz sobie pytania i nie wszystko jest dla Ciebie zrozumiałe. Pamiętaj, w razie jakichkolwiek wątpliwości, które mogą wpłynąć na prawidłowy przebieg nauki dziecka, lepiej zrób przerwę i bezzwłocznie się z nami skontaktuj. Chętnie pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedzi na Twoje pytania, by umożliwić Ci kontynuowanie procesu nauki zgodnie z właściwymi praktykami.

Jeżeli w codzienne sesje nauki czytania wkradła się rutyna i czujesz, że coś trzeba zmienić, by dziecko lub grupa przedszkolna z większym entuzjazmem patrzyła na karty i ilustracje z książek, chętnie podpowiemy Ci, jak bawić się z dziećmi jednocześnie je ucząc, uwzględniając ich temperament i zainteresowania. Skorygujemy też ewentualne błędy w stosowaniu naszych materiałów.

Dzieci mają różne cechy osobowościowe, co może się przekładać na efektywność nauki czytania metodą globalną przy pomocy zestawów „Umiem Czytać”. Właśnie dlatego, chętnie omówimy z Tobą postępy Twojego dziecka i odpowiemy na pytania dotyczące indywidualizacji nauczania. Naszym wspólnym celem jest osiągnięcie jak najlepszych wyników w czytaniu. Musimy więc zacząć od tego, żeby samo dziecko było zadowolone z możliwości, jakie niesie ze sobą ta umiejętność. Wobec tego, podpowiemy Ci, jak dodać do nauki element zabawy, by czytanie kojarzyło się z dobrym i radosnym czasem spędzonym z rodzicami lub przedszkolnym wychowawcą.

Zapraszamy Cię również do podzielenia się z nami własnym doświadczeniem — tym łatwym i tym trudnym — oraz pokonanymi trudnościami i radościami z postępów Twojego dziecka lub grupy przedszkolaków. Rodzice i nauczyciele pracujący z dziećmi są niezwykle pomysłowi ucząc je czytania. Klasyczna metoda globalna jest często wzbogacana nowymi, motywującymi dzieci zabawami, które wpisują się w założenia teoretyczne opracowane przez Glenna Domana.

Dlatego pamiętaj! Chętnie zbieramy takie doświadczenia i równie chętnie się nimi dzielimy.

Jak skorzystać z konsultacji na temat zestawów do globalnego czytania "Umiem Czytać"?

Nasze bezpłatne konsultacje przeznaczone są zarówno dla rodziców, jak i nauczycieli, pedagogów oraz logopedów. Chcąc z nich skorzystać, wystarczy że zwrócisz się do nas telefonicznie pod numer: +48 533-252-666 lub sformułujesz swoje pytania i wyślesz na adres e-mail: m.niziol@szkolatalentow.pl.

Dziękujemy za zakup zestawów "Umiem Czytać"

...i jednocześnie życzymy jak najlepszych efektów uczenia czytania przy ich pomocy.

- Zespół Szkoły Talentów -