Już wkrótce udostępnimy wersję próbną programu BilinguAll®!

BiliingAll® to aplikacja pomagająca w systematycznej i skutecznej nauce języka angielskiego dzieci. Niebawem będziesz mieć możliwość samodzielnego wypróbowania jej szerokich możliwości.

Obecnie kończymy ostatnie prace nad przygotowaniem trzytygodniowego programu gotowych lekcji, którymi zainteresujesz swoje dziecko, ucząc je języka angielskiego poprzez prezentację ciekawych historii i zabawę.

Aplikację BilinguAll® w wersji próbnej będziesz mógł pobrać ze strony głównej naszego serwisu internetowego. Ponadto program da Ci możliwość aktywacji pełnej wersji bez konieczności reinstalacji wersji próbnej, i z zachowaniem piętnastu dostarczonych przez nas lekcji nieodpłatnie!

Zatem zapraszamy już wkrótce!

Dowiedz się więcej na temat naszej aplikacji z artykułów:

Aktualności
filmy_slider

Lekcja języka angielskiego przygotowana przez rodzica w programie BilinguAll®, który umożliwia szybkie tworzenie i edytowanie ciekawych lekcji, dostosowanych do potrzeb dziecka.

Oglądaj

Małe dzieci uczą się czytać równie łatwo, jak uczą się mówić. Wystarczy pokazywać im wyrazy i bawić się z nimi w układanie wyrażeń i zdań.

Oglądaj

Ala zaczęła czytać w wieku trzech lat. Zobacz jak rozwinęła w sobie tę umiejętność mając pięć lat.

Oglądaj

Mama ze Słowenii uczy córkę czytania po polsku. Na potrzeby filmów zestawy po pięć kart zostały pokazane bez zalecanej przerwy.

Oglądaj

Film o specyfice uczenia polskich dzieci za granicą, o wyzwaniach z jakimi zmagają się polskie szkoły w Szkocji.

Oglądaj

Metoda czytania globalnego stosowana jest z powodzeniem przez rodziców, jak i nauczycieli. Doskonale rozwija nie tylko umiejętność czytania ale również szeroko rozumiany potencjał intelektualny i ścieżkę wzrokową małych dzieci.

Oglądaj