Już wkrótce udostępnimy wersję próbną programu BilinguAll®!

BiliingAll® to aplikacja pomagająca w systematycznej i skutecznej nauce języka angielskiego dzieci. Niebawem będziesz mieć możliwość samodzielnego wypróbowania jej szerokich możliwości.

Obecnie kończymy ostatnie prace nad przygotowaniem trzytygodniowego programu gotowych lekcji, którymi zainteresujesz swoje dziecko, ucząc je języka angielskiego poprzez prezentację ciekawych historii i zabawę.

Aplikację BilinguAll® w wersji próbnej będziesz mógł pobrać ze strony głównej naszego serwisu internetowego. Ponadto program da Ci możliwość aktywacji pełnej wersji bez konieczności reinstalacji wersji próbnej, i z zachowaniem piętnastu dostarczonych przez nas lekcji nieodpłatnie!

Zatem zapraszamy już wkrótce!

Dowiedz się więcej na temat naszej aplikacji z artykułów: