Business Link Lublin - szansa na rozwój biznesowy kreatywnych

Podczas spotkania zaprezentowana została część ekspercka, zatytułowana „VC - szansą dla innowacyjnych w regionie”. Rozpoczęto także rejestrację projektów ubiegających się o dofinansowanie ufundowane przez Business Link.

Wieczorem odbyła się bardzo ciekawa debata z udziałem gości specjalnych, w czasie której poruszano zagadnienia związane z sytuacją innowacyjnej przedsiębiorczości w Polsce.

Cieszy nas fakt wspierania innowacyjnych inicjatyw biznesowych w naszym regionie, gdyż sami będąc beneficjentami podobnych programów w Wielkiej Brytanii, mamy świadomość, jak ważna jest pomoc finansowa do postawienia pierwszych kroków w rozwoju własnej przedsiębiorczości. Wkrótce w naszym serwisie internetowym poinformujemy o rezultacie przeprowadzonej rekrutacji i przyznanych środkach.

Zobacz kilka zdjęć z Otwarcia Business Link Lublin:

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4
Aktualności
filmy_slider

Lekcja języka angielskiego przygotowana przez rodzica w programie BilinguAll®, który umożliwia szybkie tworzenie i edytowanie ciekawych lekcji, dostosowanych do potrzeb dziecka.

Oglądaj

Małe dzieci uczą się czytać równie łatwo, jak uczą się mówić. Wystarczy pokazywać im wyrazy i bawić się z nimi w układanie wyrażeń i zdań.

Oglądaj

Ala zaczęła czytać w wieku trzech lat. Zobacz jak rozwinęła w sobie tę umiejętność mając pięć lat.

Oglądaj

Mama ze Słowenii uczy córkę czytania po polsku. Na potrzeby filmów zestawy po pięć kart zostały pokazane bez zalecanej przerwy.

Oglądaj

Film o specyfice uczenia polskich dzieci za granicą, o wyzwaniach z jakimi zmagają się polskie szkoły w Szkocji.

Oglądaj

Metoda czytania globalnego stosowana jest z powodzeniem przez rodziców, jak i nauczycieli. Doskonale rozwija nie tylko umiejętność czytania ale również szeroko rozumiany potencjał intelektualny i ścieżkę wzrokową małych dzieci.

Oglądaj