Business Link Lublin - szansa na rozwój biznesowy kreatywnych

Podczas spotkania zaprezentowana została część ekspercka, zatytułowana „VC - szansą dla innowacyjnych w regionie”. Rozpoczęto także rejestrację projektów ubiegających się o dofinansowanie ufundowane przez Business Link.

Wieczorem odbyła się bardzo ciekawa debata z udziałem gości specjalnych, w czasie której poruszano zagadnienia związane z sytuacją innowacyjnej przedsiębiorczości w Polsce.

Cieszy nas fakt wspierania innowacyjnych inicjatyw biznesowych w naszym regionie, gdyż sami będąc beneficjentami podobnych programów w Wielkiej Brytanii, mamy świadomość, jak ważna jest pomoc finansowa do postawienia pierwszych kroków w rozwoju własnej przedsiębiorczości. Wkrótce w naszym serwisie internetowym poinformujemy o rezultacie przeprowadzonej rekrutacji i przyznanych środkach.

Zobacz kilka zdjęć z Otwarcia Business Link Lublin:

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4