Studenci Wydziału Artystycznego UMCS tworzą ilustracje do BilinguAll®

Do naszego zespołu dołączyło 10 kreatywnych osób. Pierwsze ustalenia i podział zadań dokonane. Teraz pozostaje tylko zabrać się do szkicowania i kolorowania ilustracji. Pracujemy nad graficzną warstwą aplikacji BilinguAll® do nauki języka angielskiego metoąy globalną. Chcemy by była jak najbardziej przyjazna dla dzieci i zachęcała je do nauki czytania.

Studenci mają okazję uczestniczyć w międzynarodowym projekcie, w który zaangażowane są polskie szkoły i Uniwersytet w Edynburgu. Uczą się pracy zespołowej, łączenia własnego stylu z wymogami grafiki użytkowej.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że możemy pracować z młodymi, wspaniałymi ludźmi, którzy obok licznych zadań na uniwersytecie znaleźli czas na rozwijanie swojej pasji.

Tworzenie ilustracji dla dzieci jest niewątpliwie wymagającym zadaniem ale też dostarczającym ogromnej satysfakcji.

Wkrótce zaprezentujemy pierwsze wykonane prace...