Studenci Wydziału Artystycznego UMCS tworzą ilustracje do BilinguAll®

Do naszego zespołu dołączyło 10 kreatywnych osób. Pierwsze ustalenia i podział zadań dokonane. Teraz pozostaje tylko zabrać się do szkicowania i kolorowania ilustracji. Pracujemy nad graficzną warstwą aplikacji BilinguAll® do nauki języka angielskiego metoąy globalną. Chcemy by była jak najbardziej przyjazna dla dzieci i zachęcała je do nauki czytania.

Studenci mają okazję uczestniczyć w międzynarodowym projekcie, w który zaangażowane są polskie szkoły i Uniwersytet w Edynburgu. Uczą się pracy zespołowej, łączenia własnego stylu z wymogami grafiki użytkowej.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że możemy pracować z młodymi, wspaniałymi ludźmi, którzy obok licznych zadań na uniwersytecie znaleźli czas na rozwijanie swojej pasji.

Tworzenie ilustracji dla dzieci jest niewątpliwie wymagającym zadaniem ale też dostarczającym ogromnej satysfakcji.

Wkrótce zaprezentujemy pierwsze wykonane prace...

Aktualności
filmy_slider

Lekcja języka angielskiego przygotowana przez rodzica w programie BilinguAll®, który umożliwia szybkie tworzenie i edytowanie ciekawych lekcji, dostosowanych do potrzeb dziecka.

Oglądaj

Małe dzieci uczą się czytać równie łatwo, jak uczą się mówić. Wystarczy pokazywać im wyrazy i bawić się z nimi w układanie wyrażeń i zdań.

Oglądaj

Ala zaczęła czytać w wieku trzech lat. Zobacz jak rozwinęła w sobie tę umiejętność mając pięć lat.

Oglądaj

Mama ze Słowenii uczy córkę czytania po polsku. Na potrzeby filmów zestawy po pięć kart zostały pokazane bez zalecanej przerwy.

Oglądaj

Film o specyfice uczenia polskich dzieci za granicą, o wyzwaniach z jakimi zmagają się polskie szkoły w Szkocji.

Oglądaj

Metoda czytania globalnego stosowana jest z powodzeniem przez rodziców, jak i nauczycieli. Doskonale rozwija nie tylko umiejętność czytania ale również szeroko rozumiany potencjał intelektualny i ścieżkę wzrokową małych dzieci.

Oglądaj