"Od słowa do słowa", książeczka nagrodzona w naszym konkursie

Z przyjemnością prezentujemy książkę sześcioletniej Nataszy Balter i jej mamy, która zajęła drugie miejsce w konkursie "Globalne Oczytanie".

Ujęły nas barwne ilustracje wiejskiej zagrody i zwierząt oraz zabawna historia opowiedziana wierszem. Autorkom życzymy dalszych sukcesów i stworzenia wielu równie pięknych książek. Natasza otrzymuje od nas dyplom i nagrodę w postaci zestawu "Umiem Czytać".

Zainteresowania plastyczne Nataszy są bardzo dobrze widoczne w ilustracjach do książeczki, którą stworzyła wraz z mamą.

Kliknij w poniższy obrazek i otwórz dokument PDF (1,1 MB) z książeczką "Od słowa do słowa":