"Od słowa do słowa", książeczka nagrodzona w naszym konkursie

Z przyjemnością prezentujemy książkę sześcioletniej Nataszy Balter i jej mamy, która zajęła drugie miejsce w konkursie "Globalne Oczytanie".

Ujęły nas barwne ilustracje wiejskiej zagrody i zwierząt oraz zabawna historia opowiedziana wierszem. Autorkom życzymy dalszych sukcesów i stworzenia wielu równie pięknych książek. Natasza otrzymuje od nas dyplom i nagrodę w postaci zestawu "Umiem Czytać".


Zainteresowania plastyczne Nataszy są bardzo dobrze widoczne w ilustracjach do książeczki, którą stworzyła wraz z mamą.

Kliknij w poniższy obrazek i otwórz dokument PDF (1,1 MB) z książeczką "Od słowa do słowa":

Aktualności
filmy_slider

Lekcja języka angielskiego przygotowana przez rodzica w programie BilinguAll®, który umożliwia szybkie tworzenie i edytowanie ciekawych lekcji, dostosowanych do potrzeb dziecka.

Oglądaj

Małe dzieci uczą się czytać równie łatwo, jak uczą się mówić. Wystarczy pokazywać im wyrazy i bawić się z nimi w układanie wyrażeń i zdań.

Oglądaj

Ala zaczęła czytać w wieku trzech lat. Zobacz jak rozwinęła w sobie tę umiejętność mając pięć lat.

Oglądaj

Mama ze Słowenii uczy córkę czytania po polsku. Na potrzeby filmów zestawy po pięć kart zostały pokazane bez zalecanej przerwy.

Oglądaj

Film o specyfice uczenia polskich dzieci za granicą, o wyzwaniach z jakimi zmagają się polskie szkoły w Szkocji.

Oglądaj

Metoda czytania globalnego stosowana jest z powodzeniem przez rodziców, jak i nauczycieli. Doskonale rozwija nie tylko umiejętność czytania ale również szeroko rozumiany potencjał intelektualny i ścieżkę wzrokową małych dzieci.

Oglądaj