Nowy artykuł o pomocach do nauki Angielskiego wg metody Domana

Na rynku pomocy dydaktycznych dostępnych jest sporo aplikacji komputerowych wspomagających naukę języka angielskiego, stworzonych z myślą o małych dzieciach. Nie ma jednak dużego wyboru wśród programów z polskim interfejsem, które opierają się na zasadach metody czytania globalnego.

W naszym artykule znajdziesz szczegółowy opis wszystkich cech programu BilinguAll, które wyróżniają tę aplikację spośród innych. Dowiedz się, jak wspierany jest przy jej pomocy proces nauki Angielskiego w oparciu o zasady metody globalnej i jakie to niesie ze sobą korzyści.

Przejdź do artykułu: Pomoce dydaktyczne do nauki angielskiego wg metody Domana