Nowy artykuł o pomocach do nauki Angielskiego wg metody Domana

Na rynku pomocy dydaktycznych dostępnych jest sporo aplikacji komputerowych wspomagających naukę języka angielskiego, stworzonych z myślą o małych dzieciach. Nie ma jednak dużego wyboru wśród programów z polskim interfejsem, które opierają się na zasadach metody czytania globalnego.

W naszym artykule znajdziesz szczegółowy opis wszystkich cech programu BilinguAll, które wyróżniają tę aplikację spośród innych. Dowiedz się, jak wspierany jest przy jej pomocy proces nauki Angielskiego w oparciu o zasady metody globalnej i jakie to niesie ze sobą korzyści.

Przejdź do artykułu: Pomoce dydaktyczne do nauki angielskiego wg metody Domana

Aktualności
filmy_slider

Lekcja języka angielskiego przygotowana przez rodzica w programie BilinguAll®, który umożliwia szybkie tworzenie i edytowanie ciekawych lekcji, dostosowanych do potrzeb dziecka.

Oglądaj

Małe dzieci uczą się czytać równie łatwo, jak uczą się mówić. Wystarczy pokazywać im wyrazy i bawić się z nimi w układanie wyrażeń i zdań.

Oglądaj

Ala zaczęła czytać w wieku trzech lat. Zobacz jak rozwinęła w sobie tę umiejętność mając pięć lat.

Oglądaj

Mama ze Słowenii uczy córkę czytania po polsku. Na potrzeby filmów zestawy po pięć kart zostały pokazane bez zalecanej przerwy.

Oglądaj

Film o specyfice uczenia polskich dzieci za granicą, o wyzwaniach z jakimi zmagają się polskie szkoły w Szkocji.

Oglądaj

Metoda czytania globalnego stosowana jest z powodzeniem przez rodziców, jak i nauczycieli. Doskonale rozwija nie tylko umiejętność czytania ale również szeroko rozumiany potencjał intelektualny i ścieżkę wzrokową małych dzieci.

Oglądaj