Dlaczego warto się z nami skontaktować?

Jesteśmy otwarci na Twoje pytania i równie chętnie zapoznamy się z doświadczeniami, którymi zechcesz się z nami podzielić. Doceniamy Twoją potrzebę poszerzania wiedzy na temat nauki czytania globalnego przy użyciu naszych pomocy dydaktycznych, gdyż czujemy się odpowiedzialni za efekty ich stosowania. Pamiętaj, jesteśmy po to, żeby Ci pomóc. Jeżeli w Twojej głowie pojawiają się pytania, nie zwlekaj i kieruj je do nas.

Szanujemy czas wszystkich osób zainteresowanych naszą pomocą. Prowadzimy rozmowę tak, by dostarczyła rozmówcom, jak najwięcej konkretnych wniosków.

Rodzicu

• Na stronach naszego serwisu internetowego znajdują się informacje o charakterze ogólnym, natomiast dzwoniąc do nas dowiesz się, w jaki sposób dopasować nasze materiały do indywidualnej sytuacji Twojego dziecka.
  • Bezpośredni kontakt daje nam możliwość wyjaśnienia, jakich postępów powinieneś spodziewać się po swoim dziecku na poszczególnych etapach nauki czytania i mówienia w języku polskim i angielskim.
  • Jednym z celów, do którego dążymy, jest określanie indywidualnego profilu rozwoju dla każdego dziecka, które korzysta z naszych pomocy dydaktycznych, ze szczególnym uwzględnieniem jego talentów oraz sposobów uczenia się. Również z tego powodu, zachęcamy Cię serdecznie do kontaktu.
  • Warto skonsultować się z nami w trakcie nauki czytania swojego dziecka. Chcemy Cię wspierać na wszystkich etapach tego procesu. W ten sposób współpracujemy już z gronem rodziców, którzy dostarczają nam cenne doświadczenia. Chętnie je gromadzimy i przekazujemy dalej.
  • Skontaktuj się z nami niezależnie od poziomu swojej wiedzy. Być może Twoje dziecko rozpoczęło już przygodę z nauką czytania globalnego, a Ty widząc pierwsze efekty, chcesz zrobić kolejny krok, lecz nie masz pewności, jak?  Chętnie pomożemy Ci w przejściu do każdego kolejnego etapu, aż do momentu czytania pierwszych książek przez Twoje dziecko.

Każde pytanie jest dobre! Treść tego serwisu internetowego powstała również z kwestii poruszanych przy nas przez rodziców, dlatego rozmawiając z nami rozwijasz wspólną bazę wiedzy o globalnym czytaniu.

Nauczycielu szkolny

• Skontaktuj się z nami i sprawdź, w jaki sposób materiały dydaktyczne Szkoły Talentów wspierają wyrównanie poziomu uczniów w klasie.
  • Chętnie pomożemy Ci w dobraniu alternatywnego sposobu nauki czytania lub nauki języka angielskiego, dostosowanego do indywidualnej sytuacji Twoich uczniów.
  • Podzielimy się z Tobą wiedzą, jak pomóc uczniom borykającym się z problemem opanowania czytania za pomocą metod tradycyjnych.
  • Dowiedz się, w jaki sposób stosować nasze materiały dydaktyczne z uwzględnieniem specyfiki pracy w klasie.
  • Kształcisz uczniów w różnym wieku, więc chętnie odpowiemy na Twoje pytania, jak w zależności od tego należy prowadzić nauczanie czytania metodą globalną.
  • Jeżeli zajmujesz się edukacją dzieci słabowidzących lub innymi przypadkami dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych, wówczas nasza wiedza  pomoże Ci w skutecznym stosowaniu materiałów dydaktycznych podczas ich nauki.

Nasze metody są alternatywne wobec typowych szkolnych sposobów uczenia, natomiast materiały dydaktyczne, które dostarczamy, stanowią nowoczesne uzupełnienie klasycznych podręczników szkolnych do realizacji podstawy programowej.

Nauczycielu przedszkolny

• Jeżeli szukasz efektywnych materiałów edukacyjnych, które ułatwią najmłodszym dzieciom zdobywanie nowych umiejętności w trakcie różnych zabaw w grupie, chętnie podzielimy się z Tobą wiedzą, w jaki sposób pomogą Ci w tym nasze pomoce dydaktyczne.
  • Otrzymasz od nas praktyczne informacje o stosowaniu kart, książek oraz programów wspierających naukę czytania oraz naukę języka angielskiego.

Przy użyciu naszych pomocy dydaktycznych możesz uczyć języka angielskiego, nawet jeśli go nie znasz. Jest to możliwe dzięki tłumaczeniom, które wyświetlają się na dole ekranu aplikacji BilinguAll®.

• Podczas kontaktu z nami uzyskasz informacje, jak zbudować własne lekcje lub prezentacje wykorzystujące zdjęcia i imiona uczniów przy zastosowaniu programu "Umiem czytać" i programu BilinguAll®. Dowiesz się także, jak rozszerzać możliwości interaktywne naszego oprogramowania pobierając potrzebne materiały z internetu. Nasze aplikacje pomogą Ci w ułożeniu gotowych lekcji, które będziesz mógł zapisać we własnym komputerze do ponownego wykorzystania.

Pedagogu, Logopedo

• Nasze konsultacje służą stosowaniu pomocy dydaktycznych w nauce czytania globalnego i nauce języka angielskiego podczas lekcji wyrównawczych, a także w przypadku zaleceń do indywidualnej pracy z dzieckiem.
  • Pomagamy w znalezieniu skutecznej metody dla dzieci z trudnościami w rozwoju mowy i dysleksją.

Zapraszamy serdecznie do konsultacji!