Chętnie nawiążemy współpracę ze studentami Wydziału Artystycznego UMCS

Firma School of Talents we współpracy z Wydziałem Artystycznym UMCS zaprasza na spotkanie dotyczące projektu „Talenty na start”.

Zastanawiasz się czy warto przyjść? Warto!

Zobaczysz, w jaki sposób możesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowym projekcie i dowiesz się, jak wykorzystać swoje umiejętności do budowy aplikacji edukacyjnej!

Rysuj i twórz portfolio, a potem dołącz do grupy profesjonalnych ilustratorów. Jeżeli jesteś studentem Wydziału Artystycznego UMCS, to nasz projekt skierowany jest właśnie do takich osób jak Ty!

Jesteśmy Firmą School of Talents funkcjonującą w Wielkiej Brytanii jako społeczne przedsiębiorstwo. Głównym profilem naszej działalności jest dostarczanie pomocy edukacyjnych dla polskich dzieci w Anglii oraz Szkocji.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 20 listopada o godzinie 13.20, w budynku Wydziału Artystycznego przy Alejach Kraśnickich 2b (sala 112).

Więcej informacji na temat projektu „Talenty na start” otrzymasz od nas dzwoniąc pod numer telefonu: +48 533-252-666  lub pisząc na adres e-mail: biuro@szkolatalentow.pl