Chętnie nawiążemy współpracę ze studentami Wydziału Artystycznego UMCS

Firma School of Talents we współpracy z Wydziałem Artystycznym UMCS zaprasza na spotkanie dotyczące projektu „Talenty na start”.

Zastanawiasz się czy warto przyjść? Warto!

Zobaczysz, w jaki sposób możesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowym projekcie i dowiesz się, jak wykorzystać swoje umiejętności do budowy aplikacji edukacyjnej!

Rysuj i twórz portfolio, a potem dołącz do grupy profesjonalnych ilustratorów. Jeżeli jesteś studentem Wydziału Artystycznego UMCS, to nasz projekt skierowany jest właśnie do takich osób jak Ty!

Jesteśmy Firmą School of Talents funkcjonującą w Wielkiej Brytanii jako społeczne przedsiębiorstwo. Głównym profilem naszej działalności jest dostarczanie pomocy edukacyjnych dla polskich dzieci w Anglii oraz Szkocji.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 20 listopada o godzinie 13.20, w budynku Wydziału Artystycznego przy Alejach Kraśnickich 2b (sala 112).

Więcej informacji na temat projektu „Talenty na start” otrzymasz od nas dzwoniąc pod numer telefonu: +48 533-252-666  lub pisząc na adres e-mail: biuro@szkolatalentow.pl

Aktualności
filmy_slider

Lekcja języka angielskiego przygotowana przez rodzica w programie BilinguAll®, który umożliwia szybkie tworzenie i edytowanie ciekawych lekcji, dostosowanych do potrzeb dziecka.

Oglądaj

Małe dzieci uczą się czytać równie łatwo, jak uczą się mówić. Wystarczy pokazywać im wyrazy i bawić się z nimi w układanie wyrażeń i zdań.

Oglądaj

Ala zaczęła czytać w wieku trzech lat. Zobacz jak rozwinęła w sobie tę umiejętność mając pięć lat.

Oglądaj

Mama ze Słowenii uczy córkę czytania po polsku. Na potrzeby filmów zestawy po pięć kart zostały pokazane bez zalecanej przerwy.

Oglądaj

Film o specyfice uczenia polskich dzieci za granicą, o wyzwaniach z jakimi zmagają się polskie szkoły w Szkocji.

Oglądaj

Metoda czytania globalnego stosowana jest z powodzeniem przez rodziców, jak i nauczycieli. Doskonale rozwija nie tylko umiejętność czytania ale również szeroko rozumiany potencjał intelektualny i ścieżkę wzrokową małych dzieci.

Oglądaj