Polityka prywatności

Będąc właścicielami i administratorami tego serwisu internetowego dokładamy wszelkich starań w celu poszanowania Twojego prawa do zachowania prywatności. Dowiedz się, na czym polegają nasze działania w tym zakresie.

Niniejszy serwis internetowy połączony jest ze statystykami Google Analytics, które dają nam możliwość śledzenia charakterystyki poszczególnych odwiedzin na stronach. W ten sposób gromadzimy niezbędne informacje do optymalizacji struktury treści, artykułów, nawigacji i funkcjonalności. Dzięki temu możemy na bieżąco dostosowywać nasz serwis internetowy do Twoich potrzeb.

Formy kontaktu:

• Kontakt telefoniczny
  • Kontakt poprzez e-mail

Reguły kontaktu:

• Telefonując do nas wyrażasz jednoznaczną zgodę na kontakt zwrotny przez telefon z naszej strony
  • Kontakt z nami poprzez adres e-mail jest również równoznaczny z wyrażeniem zgody na nasz kontakt zwrotny z Tobą.

Bezpieczeństwo

Dane, które do nas napływają za pośrednictwem kontaktu telefonicznego lub kontaktu poprzez e-mail są chronione i nieudostępniane osobom trzecim czy też podmiotom trzecim. Wszelkie informacje personalne w nich zawarte przechowujemy w bazie danych na nośniku bez dostępu do sieci Internet.

Gromadzimy następujące dane:

• Adresy IP
  • e-Maile prywatne i firmowe
  • Numery telefonów
  • Imiona i nazwiska osób
  • Adresy prywatne
  • Brief'y
  • Materiały graficzne
  • Inne dokumenty i opracowania

Inne ważne informacje

Przeglądarki internetowe

Nasz serwis internetowy wykonaliśmy według dobrych, ogólnie przyjętych praktyk programistycznych z wykorzystaniem najnowszych technologii. W niektórych przypadkach może to spowodować pewne ograniczenia lub problemy z właściwym wyświetlaniem się stron w przeglądarkach internetowych nieaktualizowanych do najnowszej wersji. Aby zapewnić sobie prawidłowe wyświetlanie naszego serwisu internetowego oraz pełne bezpieczeństwo, zalecamy regularne wykonywanie aktualizacji.

Zaktualizuj swoją przeglądarkę:

• Microsoft Explorer
  • Mozilla Firefox
  • Google Chrome
  • Apple Inc. Safari

Z przyczyn technicznych od nas niezależnych, nie gwarantujemy poprawności wyświetlania się stron naszego serwisu internetowego w przeglądarkach internetowych w wersjach beta lub w wersjach testowych.

Zmiany naszej polityki prywatności

Na przyszłość zastrzegamy sobie prawo do zmiany treści polityki prywatności na tej stronie. Poinformujemy Cię o tym fakcie w dziale aktualności na stronie głównej naszego serwisu internetowego.

W razie dodatkowych pytań dotyczących naszej polityki prywatności, skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail.