Promocja ebooków Olo&Mimi w Virtualo.pl

Kurs BilinguAll składa się z serii książek do nauki angielskiego poprzez czytanie. Punktem wyjścia do jego opracowania była dla nas metoda czytania globalnego, która świetnie sprawdza się w pracy z dziećmi zarówno w pojedynkę, jak i w grupie.

Tekst oddzielony jest od ilustracji, a czcionka jest wyraźna i odpowiednio duża. Każda książka opowiada prostą zabawną historię rodzeństwa Olo i Mimi oraz ich papugi i kota. Niektóre teksty są rymowane, inne to opowiadania. Dodatkowo na końcu ebooków zamieszczone są słowniczki pozwalające ćwiczyć nowe wyrazy i zwroty.

Dziecko do 7-8 roku życia z niezwykłą łatwością rozwija umiejętności językowe, jeżeli tylko zapewnimy odpowiednie warunki. Okres ten jest niezwykle cenny i warto go dobrze wykorzystać, czyli tak by nie przeciążyć umysłu dziecka, lecz rozwinąć w nim naturalną ciekawość poznawczą. Mając to na względzie, w trakcie prowadzonych przez nas warsztatów przekazujemy wiedzę i umiejętności, które pokazują co można osiągnąć poświęcając na naukę języka 10-15 minut dziennie.

Jesteśmy przekonani, że każdy rodzic, nawet nie znając Angielskiego, może szybko dojść z dzieckiem do momentu, w którym zacznie ono czytać książki w języku angielskim. Ważne, aby wiedzieć, w jaki sposób małe dziecko poznaje nowy język i mieć odpowiednie materiały. Jednym z elementów szkolenia jest nauka obsługi programu BillinguAll.

Na szkoleniu poprzez praktyczne ćwiczenia z kursem BilinguAll, staramy się przekonać, że poznawanie języka jest przygodą zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Język angielski dziecko poznaje poprzez fiszki z ilustracjami i zdjęciami, na bazie których tworzy proste wyrażenia i rozpoczyna samodzielne czytanie zdań i pierwszych książek. Program BilinguAll jest udostępniany bezpłatnie wszystkim uczestnikom warsztatów.

Aktualności
filmy_slider

Lekcja języka angielskiego przygotowana przez rodzica w programie BilinguAll®, który umożliwia szybkie tworzenie i edytowanie ciekawych lekcji, dostosowanych do potrzeb dziecka.

Oglądaj

Małe dzieci uczą się czytać równie łatwo, jak uczą się mówić. Wystarczy pokazywać im wyrazy i bawić się z nimi w układanie wyrażeń i zdań.

Oglądaj

Ala zaczęła czytać w wieku trzech lat. Zobacz jak rozwinęła w sobie tę umiejętność mając pięć lat.

Oglądaj

Mama ze Słowenii uczy córkę czytania po polsku. Na potrzeby filmów zestawy po pięć kart zostały pokazane bez zalecanej przerwy.

Oglądaj

Film o specyfice uczenia polskich dzieci za granicą, o wyzwaniach z jakimi zmagają się polskie szkoły w Szkocji.

Oglądaj

Metoda czytania globalnego stosowana jest z powodzeniem przez rodziców, jak i nauczycieli. Doskonale rozwija nie tylko umiejętność czytania ale również szeroko rozumiany potencjał intelektualny i ścieżkę wzrokową małych dzieci.

Oglądaj