Promocja ebooków Olo&Mimi w Virtualo.pl

Kurs BilinguAll składa się z serii książek do nauki angielskiego poprzez czytanie. Punktem wyjścia do jego opracowania była dla nas metoda czytania globalnego, która świetnie sprawdza się w pracy z dziećmi zarówno w pojedynkę, jak i w grupie.

Tekst oddzielony jest od ilustracji, a czcionka jest wyraźna i odpowiednio duża. Każda książka opowiada prostą zabawną historię rodzeństwa Olo i Mimi oraz ich papugi i kota. Niektóre teksty są rymowane, inne to opowiadania. Dodatkowo na końcu ebooków zamieszczone są słowniczki pozwalające ćwiczyć nowe wyrazy i zwroty.

Dziecko do 7-8 roku życia z niezwykłą łatwością rozwija umiejętności językowe, jeżeli tylko zapewnimy odpowiednie warunki. Okres ten jest niezwykle cenny i warto go dobrze wykorzystać, czyli tak by nie przeciążyć umysłu dziecka, lecz rozwinąć w nim naturalną ciekawość poznawczą. Mając to na względzie, w trakcie prowadzonych przez nas warsztatów przekazujemy wiedzę i umiejętności, które pokazują co można osiągnąć poświęcając na naukę języka 10-15 minut dziennie.

Jesteśmy przekonani, że każdy rodzic, nawet nie znając Angielskiego, może szybko dojść z dzieckiem do momentu, w którym zacznie ono czytać książki w języku angielskim. Ważne, aby wiedzieć, w jaki sposób małe dziecko poznaje nowy język i mieć odpowiednie materiały. Jednym z elementów szkolenia jest nauka obsługi programu BillinguAll.

Na szkoleniu poprzez praktyczne ćwiczenia z kursem BilinguAll, staramy się przekonać, że poznawanie języka jest przygodą zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Język angielski dziecko poznaje poprzez fiszki z ilustracjami i zdjęciami, na bazie których tworzy proste wyrażenia i rozpoczyna samodzielne czytanie zdań i pierwszych książek. Program BilinguAll jest udostępniany bezpłatnie wszystkim uczestnikom warsztatów.