Pobierz próbki e-booków dla dzieci do nauki Angielskiego

Dzieci doskonale bawią się czytając z rodzicami krótkie historie o rodzinie Olo i Mimi. Każda książka została przez nas zaprojektowana w oparciu o zasady czytania globalnego. Treść jest ułożona tak, by dziecko systematycznie, w zabawie, budowało swój zasób słownictwa angielskiego, począwszy od pojedynczych zwrotów po całe zdania.

Pełne wersje Ebooków BilinguAll® do nauki Angielskiego są już dostępne w atrakcyjnych cenach na stronie: ebookoo.iai-shop.com.

Tymczasem, zachęcamy Cię serdecznie do pobrania darmowych próbek w formacie PDF:

At the Table (1,6 MB) Mimi's Room (1,8 MB) My Family (1,5 MB)
Olo's Room (1,7 MB) Ping and Pong (1,5 MB) Smoothie (3,8 MB)
Aktualności
filmy_slider

Lekcja języka angielskiego przygotowana przez rodzica w programie BilinguAll®, który umożliwia szybkie tworzenie i edytowanie ciekawych lekcji, dostosowanych do potrzeb dziecka.

Oglądaj

Małe dzieci uczą się czytać równie łatwo, jak uczą się mówić. Wystarczy pokazywać im wyrazy i bawić się z nimi w układanie wyrażeń i zdań.

Oglądaj

Ala zaczęła czytać w wieku trzech lat. Zobacz jak rozwinęła w sobie tę umiejętność mając pięć lat.

Oglądaj

Mama ze Słowenii uczy córkę czytania po polsku. Na potrzeby filmów zestawy po pięć kart zostały pokazane bez zalecanej przerwy.

Oglądaj

Film o specyfice uczenia polskich dzieci za granicą, o wyzwaniach z jakimi zmagają się polskie szkoły w Szkocji.

Oglądaj

Metoda czytania globalnego stosowana jest z powodzeniem przez rodziców, jak i nauczycieli. Doskonale rozwija nie tylko umiejętność czytania ale również szeroko rozumiany potencjał intelektualny i ścieżkę wzrokową małych dzieci.

Oglądaj