Pobierz próbki e-booków dla dzieci do nauki Angielskiego

Dzieci doskonale bawią się czytając z rodzicami krótkie historie o rodzinie Olo i Mimi. Każda książka została przez nas zaprojektowana w oparciu o zasady czytania globalnego. Treść jest ułożona tak, by dziecko systematycznie, w zabawie, budowało swój zasób słownictwa angielskiego, począwszy od pojedynczych zwrotów po całe zdania.

Pełne wersje Ebooków BilinguAll® do nauki Angielskiego są już dostępne w atrakcyjnych cenach na stronie: ebookoo.iai-shop.com.

Tymczasem, zachęcamy Cię serdecznie do pobrania darmowych próbek w formacie PDF:

At the Table (1,6 MB) Mimi's Room (1,8 MB) My Family (1,5 MB)
Olo's Room (1,7 MB) Ping and Pong (1,5 MB) Smoothie (3,8 MB)