Wystartował oficjalny serwis internetowy Szkoły Talentów

Pracowaliśmy nad nim od ponad pół roku i mamy nadzieję, że nasz trud zostanie wynagrodzony Waszym zainteresowaniem. Staraliśmy się, żeby wiedza, którą dla Was zebraliśmy była jak najbardziej przydatna, ba!, nawet przełomowa. Chcemy by nasze doświadczenia przynosiły Wam korzyści odpowiadające celom, jakie postawiliście sobie rozpoczynając naukę czytania globalnego swoich dzieci od najmłodszych lat życia.

Od teraz jednym z naczelnych starań będzie dla nas uzupełnianie naszego serwisu internetowego nowymi i wartościowymi treściami. Wciąż poszerzamy swoją wiedzę, prowadzimy rozmowy z naukowcami z Polski, Wielkiej Brytanii i USA, a także z rodzicami, nauczycielami i pedagogami, którzy wymieniają się z nami swoimi jakże cennymi doświadczeniami. Znajdzie to wyraz w zawartości tego serwisu, gdyż zdobyte informacje będziemy przekazywali dalej, tak byś mógł na bieżąco je śledzić i spożytkowywać w pracy nad rozwojem talentów własnego dziecka. Zatem, zapraszamy Cię do jak najczęstszych odwiedzin.

Pamiętaj, ten serwis to pierwsze takie miejsce w polskim Internecie. Jeżeli chcesz wesprzeć naszą inicjatywę, zachęcamy Cię serdecznie do dzielenia się z nami swoimi doświadczeniami z metodą globalną oraz uwagami na temat dostarczanych przez nas informacji. Doraźnie, służą do tego adresy e-mail oraz telefony, które udostępniliśmy w dziale kontakt. Żeby zmotywować Cię do tego, proponujemy Ci lekturę artykułu: Dlaczego warto się z nami skontaktować?

W niedalekiej przyszłości planujemy również utworzenie własnego forum, umożliwiającego prowadzenie zbiorowej dyskusji, a wnioski które z niej wypłyną będą budować naszą wspólną wiedzę, zasilając informacjami ten serwis internetowy.

Tymczasem, zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi zasobami!

- Zespół Szkoły Talentów -