Recenzja zestawów do nauki czytania globalnego na blogu Makulka

Autorka bloga "Makulka" stawia sobie za cel wyszukiwanie książek, które wspierają szeroko rozumiany rozwój dzieci. Sama uczy swoje dzieci czytania metodą globalną i szuka odpowiednich materiałów, wspierających tę naukę.

Jej zdaniem „im szybciej otworzy się przed dzieckiem świat książek, tym łatwiej będzie mu później je wybierać.” Prowadzi jeden z najbardziej poczytnych blogów książkowych dla rodziców. Oto fragment recenzji naszych zestawów „Olo i Mimi”:

Synowi bardzo odpowiada zabawa z wyrazami, czasami miałam problem gdyż po zakończeniu sesji, gdy chowałam karty dziecko zaczynało płakać z żalu, że to już koniec. Choć Glenn Doman powiedział, że trzeba skończyć prezentację zanim dziecko się nią znudzi, to ja od czasu do czasu robiłam wyjątki i pozwalałam na dłuższą zabawę. Zestaw jest odpowiedni zarówno dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z czytaniem globalnym jak i dla tych, które już wcześniej się tym zajmowały.

Więcej na: http://makulka.blogspot.com/2015/11/czytanie-globalne-z-olo-i-mimi.html